Rüyada tuzaktan kurtulmak

Rüyada tuzaktan kurtulmak zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, elinin bollaşacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, aşık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tuzaktan kurtulmak gördüyseniz:

  • Sizi hala anlamamış kişiler varsa, kendinizi ney şekilde ifade etmeniz gerekiyor.

Rüyada tuzaktan kurtulmak işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına alamet eder.

Rüyada kurulan tuzaktan kurtulmak çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada tuzaktan kaçmak amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.