Rüyada üzümlü çikolata yemek

Rüyada üzümlü çikolata yemek başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, zorlukların baş göstereceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzümlü çikolata yemek gördüyseniz:

  • Kendinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada üzümlü çikolata yemek aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzümlü kek yemek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada üzümlü kurabiye yemek onu yalnız bırakmayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzümlü kek görmek islami rızkın ve kısmetin artacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada üzümlü pilav yapmak sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru üzümlü ekmek görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuru üzümlü pilav yemek maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzümlü kek yapmak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.