Rüyada uzun boylu birini öpmek

Rüyada uzun boylu birini öpmek şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, güzelleşeceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, zenginliği bulacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına delalettir.

Rüyada uzun boylu birini öpmek gördüyseniz:

  • İş birliği yapılması gereken, ortaklık ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konularda konuyu ilgilendiren kişilerle konuşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada birini uzun boylu görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada birini çok uzun boylu görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına alamet eder.

Rüyada uzun boylu birini görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, bolluk içine olacağına inanılır.

Rüyada uzun boylu birini öpmek işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine işarettir.

Rüyada ölü birini uzun boylu görmek bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birini uzun boylu görmek insanlarla arasının iyi olacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada hasta birini uzun boylu görmek çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini olduğundan uzun boylu görmek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına alamet eder.