Rüyada uzun saçını uzun görmek

Rüyada uzun saçını uzun görmek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına tabir olunur.

Rüyada uzun saçını uzun gördüyseniz:

  • Sağlık başlıklı konulara zaman ayırmanız gerekebilir.

Rüyada uzun saçını uzun görmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına inanılır.

Rüyada saçını uzun görmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun saçını kestirmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına alamet eder.

Rüyada annenin saçını uzun görmek hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun saçını uzun görmek evdeki nimetin çoğalacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşinin saçını uzun görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada komşunun saçını uzun gördüm kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin saçını çok uzun görmek yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments