Rüyada veba olmak

Rüyada veba olmak yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına inanılır.

Rüyada veba olmak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz.

Rüyada veba olmak büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments