Rüyada vücudunda kıl temizlemek

Rüyada vücudunda kıl temizlemek işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, gereken sabrı göstereceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına inanılır.

Rüyada vücudunda kıl temizlemek gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada vücudunda tüy çıkması çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda kıl temizlemek uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına delalettir.

Rüyada vücudunda su toplaması yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda tuz görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada vücudunda kan toplaması işlerinin de bir düzene oturacağına, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda kızamık aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalet eder.

Rüyada vücudunda kir görmek yeni bir yol tutulacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücudunda bit görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments