Rüyada yakışıklı bir erkeğe sarılmak

Rüyada yakışıklı bir erkeğe sarılmak aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, çaresiz hallere düşeceğine, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, içinin rahat edeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yakışıklı bir erkeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Belli başlı bir maceranın daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız daha cesur olmanız gerekiyor olabilir.

Rüyada yakışıklı bir erkeğe sarılmak boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına inanılır.

Rüyada yakışıklı erkeğe sarılmak dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın yakışıklı bir erkeğe sarılmak yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakışıklı erkeğe aşık olmak çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada yakışıklı bir erkeğe aşık olmak sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine rivayet eder.

Rüyada genç yakışıklı erkeğe sarılmak maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına inanılır.

Rüyada yakışıklı çok üzüntülü bir döneme girileceğine, çok daha hayırlı yollara girileceğine alamet eder.

Rüyada yakışıklı damat sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments