Rüyada yapılan dua

Rüyada yapılan dua karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yapılan dua gördüyseniz:

  • İlginizi bekleyen alanlarda fark yaratmak için çalışmaları hızlandırın.

Rüyada yapılan dua kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yapılan ev görmek haneye bereket geleceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada yapılan saçın bozulması çok büyük kısmetler elde edileceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ekmek yapılan sac görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada yapılan dişin çıkması saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yapılan işin bozulması kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, üzüntülerinin sona ereceğine inanılır.

Rüyada zina yapılan yer görmek toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına delalettir.

Rüyada yapılan büyünün bozulması sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, bereketli işler yapacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments