Rüyada yarım otobüs sürmek

Rüyada yarım otobüs sürmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine delalettir.

Rüyada yarım otobüs sürmek gördüyseniz:

  • Sektörünüzden kişilerle veya meslektaşlarınızla iletişiminiz artıyor, yeni iş birlikleri içerisine girebilirsiniz.

Rüyada yarım otobüs sürmek mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yarım otobüs görmek maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yarım otobüs kullanmak daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yarım bırakmak kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına işarettir.

Rüyada yarım karpuz ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, varolan borçların ödeneceğine delalet eder.

Rüyada yarım bot görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına tabir olunur.

Rüyada yarım kaş görmek sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada evi yarım görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments