Rüyada yenge olmak

Rüyada yenge olmak kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, pek az kazanç getireceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, rahmete vesile olacak gelişmelere, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına yorulur.

Rüyada yenge olmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bir kişi ya da kişiler sizin belli bir konudan mutlu olmanız ya da belli bir işin yeterliliğinden emin olmanız için ısrarcı tavırlar içinde olabilirler.

Rüyada yenge olmak başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına inanılır.

Rüyada yenge ve abi görmek hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Rüyada yenge denilmesi yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yenge abi görmek kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına, başarısızlığa düşüleceğine delalet eder.

Rüyada yenge ile sarılmak neşe ve sağlıkla geçeceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada amca ve yenge görmek evlat sahibi olunacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına alamet eder.

Rüyada abla ve yenge görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada amcayla yenge görmek onu dinleyeceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments