Rüyada yere çiçek atmak

Rüyada yere çiçek atmak yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine işaret eder.

Rüyada yere çiçek atmak gördüyseniz:

  • Geleceğe dönük kararlar söz konusu olabilir.

Rüyada yere çiçek atmak geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına alamet etmektedir.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına tabir olunur.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir yere gizlenmek bazı büyük çalışmalar yapacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına tabir olunur.

Rüyada bir yere kilitlenmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bi yere geç kalmak çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize işarettir.

Rüyada yere un sermek söylediklerinin çıkacağına, bolluğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments