Rüyada yere düşmüş armut görmek

Rüyada yere düşmüş armut görmek iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, yüzünün hep güleceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Rüyada yere düşmüş armut gördüyseniz:

  • Diyaloglar bittiğinde bir an önce harekete geçmelisiniz.

Rüyada yere düşmüş armut görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yere düşmüş birini görmek kolaylıklara kavuşacağına, başarının garantileneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yere düşmüş kuran görmek iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına alamet etmektedir.

Rüyada yere düşmüş erik görmek hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine alamet eder.

Rüyada yere düşmüş at görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada yere düşmüş diş görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına yorulur.

Rüyada yere düşmüş para görmek karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yere düşmüş gelinlik görmek kötü giden işlerin düzeleceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments