Rüyada yere yorgan sermek

Rüyada yere yorgan sermek gülüp eğleneceğine, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yere yorgan sermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda voltajı yükseltmemeli veya başkalarının ilişkilerine karışmamalısınız.

Rüyada yere yorgan sermek zaaflarına kapılacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yere serili yorgan görmek çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına tabir olunur.

Rüyada yorgan insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada yün yorgan yapmak büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine yorulur.

Rüyada yün yorgan sökmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yorgan yemek çalışmalarının takdir edileceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına alamet eder.

Rüyada yorgan yünü daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine rivayet eder.

Rüyada yorgan dökmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments