Rüyada yorgan yemek

Rüyada yorgan yemek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada yorgan yemek gördüyseniz:

  • Duygusal bir konuda ani tepkilerden kaçınılması gerekiyor.

Rüyada yorgan kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yün yorgan sökmek aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada saten yorgan bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yorgan uçması alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan dürmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına yorulur.

Rüyada yorgan hazırlamak istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına işaret eder.

Rüyada yorgan istemek çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine işarettir.

Rüyada yorgan yıkanması girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments