Rüyada yorgan

Rüyada yorgan geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, sosyal konumunun değişeceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, ondan şifa göreceğine, güç alacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorgan gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız ön plana çıkmayı bekliyor.

Rüyada yorgan günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, çocuk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada yorgan paylaşmak sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına inanılır.

Rüyada mor yorgan görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine delalettir.

Rüyada yorgan yemek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorgan bozmak çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan istemek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan yakmak ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, sermayesini riske etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan süslemek hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments