Rüyada yeşil dallı ağaç görmek

Rüyada yeşil dallı ağaç görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil dallı ağaç gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza çalışmanın yararını görebilirsiniz.

Rüyada yeşil dallı ağaç görmek ticarete adım atacağına, her zaman neşeli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük dallı ağaç görmek ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada dallı ağaç görmek bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bazen de rahat geçeceğine işarettir.

Rüyada kuru dallı ağaç görmek kişinin yasa düşeceğine, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil ulu ağaç görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil ağaç sökmek aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil ağaç biti görmek tatsızlıkların yaşanacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil ağaç fidanı görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments