Rüyada yeşil elma görmesi

Rüyada yeşil elma görmesi refaha erileceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, günbegün kötüleşeceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, hayat boyu çok sevileceğine delalet eder.

Rüyada yeşil elma görmesi gördüyseniz:

  • Geride bırakılması gereken kişilerle tartışmaya girmemenizde fayda var.

Rüyada yeşil elma ve kırmızı elma toplamak başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil elma ağacından elma yemek kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına işaret eder.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine alamet eder.

Rüyada elma ağacından yeşil elma koparmak ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada ham yeşil elma görmek dini vecibelerini yerine getireceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil elma kesmek insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet eder.

Rüyada yeşil elma rendelemek kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine delalettir.

Rüyada yeşil elma dilimlemek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments