Rüyada yeşil mısır dalı görmek

Rüyada yeşil mısır dalı görmek yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, ferah bir eve geçileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada yeşil mısır dalı gördüyseniz:

  • Diğerlerinin vermesi gereken tepkiler konusunda net fikirleriniz var.

Rüyada yeşil mısır dalı görmek kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mısır dalı görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil çam dalı görmek çok büyük üzüntü yaşayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil fındık dalı görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil erik dalı kırmak çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada yeşil zeytin dalı görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, anne baba ile ters düşüleceğine işarettir.

Rüyada yeşil çam dalı kesmek kötü haberler alacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil gül dalı görmek mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, onların mutlu haberlerini alacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.