Rüyada yeşil muhabbet kuşunun eve girmesi

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun eve girmesi çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, pişman olacağına, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, çeşitleneceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun eve girmesi gördüyseniz:

  • Ani veya sert kararla alma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun eve girmesi rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun ölmesi kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada muhabbet kuşunun eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada muhabbet kuşunun gagalaması bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına delalettir.

Rüyada muhabbet kuşunun çalınması ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunun canlanması aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunun eli ısırması saygın bir hayat yaşayacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments