Rüyada yeşil renk arabaya binmek

Rüyada yeşil renk arabaya binmek seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renk arabaya binmek gördüyseniz:

  • İlk bakışta, kendi bildiğiniz yoldan ilerlemenizde fayda var gibi duruyor.

Rüyada yeşil renk arabaya binmek bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyada yeşil arabaya binmek eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz renk arabaya binmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada koyu renk arabaya binmek gönül sızılarının dineceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulur.

Rüyada yeşil renk ip görmek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada yeşil ve sarı renk depresyona gireceğine, derdin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renk kusmak hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine inanılır.

Rüyada yeşil renk saç görmek yeniden doğmuş gibi olacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments