Rüyada yeşil soğan kökü görmek

Rüyada yeşil soğan kökü görmek bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan kökü gördüyseniz:

  • Dinlemenizde fayda var.

Rüyada yeşil soğan kökü görmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada soğan kökü görmek kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil ağaç kökü görmek ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek ister istemez çok üzüleceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan tutmak malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan yetiştirmek hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan almak eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil soğan dikmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments