Rüyada yıkanmak sabunlanmak

Rüyada yıkanmak sabunlanmak özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine delalet eder.

Rüyada yıkanmak sabunlanmak gördüyseniz:

  • Sağlığınız veya yaşam tarzınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada çiş ile yıkanmak komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sık sık yıkanmak sorunlarının çözümünde destek olacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kil ile yıkanmak hayır getirecek bir işe girileceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çay ile yıkanmak büyük bir karar verileceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine işaret eder.

Rüyada su ile yikanmak sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına yorulur.

Rüyada kan ile yıkanmak bir sebeple çok zarar edeceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivende yıkanmak önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyafetle yıkanmak herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments