Rüyada yılanın ağzına tükürmek

Rüyada yılanın ağzına tükürmek dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, düşmanını alt edeceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine inanılır.

Rüyada yılanın ağzına tükürmek gördüyseniz:

  • Ters giden durumlara karşı B planlarına ihtiyaç var.

Rüyada yılanın ağzına tükürmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın ağzına girmesi işveren pozisyonuna geleceğine, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada yılanın ağzına girdiğini görmek iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın ağzına girmesi sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağzına tükürmek zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağzına kıl kaçmak özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzına üflemek özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına işarettir.

Rüyada ağzına saç girmesi bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments