Rüyada yumurta

Rüyada yumurta hasretliklerin bir araya geleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına delalettir.

Rüyada yumurta gördüyseniz:

  • Mevcut planlarınız yavaşlamaya başladıysa biraz ara almanızda fayda var.

Rüyada yumurta içinde yumurta görmek işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumurta yumurta görmek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına yorulur.

Rüyada yumurta içinden yumurta çıkması büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına işarettir.

Rüyada yumurta kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına işaret eder.

Rüyada yumurta ellemek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada sucuklu yumurta gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine işaret eder.

Rüyada çiğ yumurta vermek sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada yumurta fırlatılması rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments