Rüyada yün şapka takmak

Rüyada yün şapka takmak epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok daha iyi günler göreceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, zor zamanlar geçirileceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, yenilenme yaşayacağına işarettir.

Rüyada yün şapka takmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik telefonlar, epostalar veya ziyaretçiler söz konusu olabilir.

Rüyada şapka gösterilen sabrın tükeneceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor şapka içinin ve kafasının da rahat edeceğine, yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şapka görmek hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadife şapka rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada şapka yapmak gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada yün şapka takmak mallarının da hayırlı olacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada şapka çıkarmak karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına yorulur.

Rüyada şapka toplamak hayal kırıklığına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.