Rüyada yürürken yorulmak

Rüyada yürürken yorulmak daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, iş sahibi olacağına, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, razı geleceğine, ikinci bir şans vereceğine, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işaret eder.

Rüyada yürürken yorulmak gördüyseniz:

  • Bırakın herşey kendiliğinden gelişsin.

Rüyada yürürken yorulmak sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada yürürken görmek uğursuzlukların kol gezeceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada yürürken uçmak hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğimi yürürken görmek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada babamı yürürken görmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada anneyi yürürken görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, mahsullerin fazlalaşacağına alamet eder.

Rüyada yürürken köpek görmek ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına delalettir.

Rüyada bebeği yürürken görmek yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments