Rüyada anneyi yürürken görmek

Rüyada anneyi yürürken görmek cesaretin ve özgüvenin azalacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, sağlığının da yerine geleceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, kredi çekileceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada anneyi yürürken gördüyseniz:

  • Maddi açıdan mantıksız ilerliyor veya bazı konularda aklıselim davranmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada anneyi yürürken görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına işaret eder.

Rüyada hasta anneyi yürürken görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi yürürken görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatalak anneyi yürürken görmek başka kimselere de yardım edeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine delalet eder.

Rüyada yürüyemeyen anneyi yürürken görmek kişinin elindekilerinden de olacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına işarettir.

Rüyada yürürken yorulmak tebrik edileceğine, ilim irfan sahibi olacağına delalettir.

Rüyada yürürken uçmak zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yürürken görmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments