Rüyada yüzün okşanması

Rüyada yüzün okşanması zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, işlerinin artacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, gözyaşı dökeceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına delalettir.

Rüyada yüzün okşanması gördüyseniz:

  • Sözler değil eylemler önem taşıyor.

Rüyada yüzün yamulması evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzün bronzlaşması bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına yorulur.

Rüyada yüzün kırışması parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzün kararması evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzün şişmesi kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yüzün tırmalanması kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada yüzün çirkinleşmesi onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına işarettir.

Rüyada yüzün uyuşması aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments