Rüyada yüzüne top atıldığını görmek

Rüyada yüzüne top atıldığını görmek isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya alamet etmektedir.

Rüyada yüzüne top atıldığını gördüyseniz:

  • Samimiyetten uzak kişiler ya da arkadaşların samimiyetsizliği söz konusu olabilir.

Rüyada yüzüne top atıldığını görmek ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına delalettir.

Rüyada yüzüne dikiş atıldığını görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada yüzüne toprak atıldığını görmek mutlu olacağına, zorlukların giderileceğine işarettir.

Rüyada birinin yüzüne kezzap atıldığını görmek atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, dualarına karşılık alacağına işaret eder.

Rüyada birisinin yüzüne kezzap atıldığını görmek inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzüne su atıldığını görmek her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına delalet eder.

Rüyada birinin yüzüne dikiş atıldığını görmek evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine inanılır.

Rüyada laf atıldığını görmek eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.