Rüyada abi ile aynı yatakta yatmak

Rüyada abi ile aynı yatakta yatmak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, duaların allah katında karşılığını bulacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına inanılır.

Rüyada abi ile aynı yatakta yatmak gördüyseniz:

  • Bazı konular ciddi şekilde biçimlenmeye başlıyor.

Rüyada abi ile aynı yatakta yatmak artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak onu kendisinden daha çok seveceğine, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aynı yatakta uyumak bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına delalettir.

Rüyada biriyle aynı yatakta yatmak patron koltuğuna geçeceğine, işlerinin artacağına alamet eder.

Rüyada müdürle aynı yatakta yatmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada başbakanla aynı yatakta yatmak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, attığı adımların boşa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüyle ayni yatakta yatmak işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayınvalideyle aynı yatakta yatmak rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına, kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments