Rüyada açık balkon

Rüyada açık balkon karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, masrafların altında kalacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına işaret eder.

Rüyada açık balkon gördüyseniz:

  • O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın.

Rüyada açık tel kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, bunun kendisi için büyük şans olacağına delalet eder.

Rüyada açık cam hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine delalet eder.

Rüyada açık ekmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, siparişlerinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada açık su görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, hayattan her istediğini alacağına inanılır.

Rüyada açık mavi başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada çok açık giyinmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına rivayet eder.

Rüyada başı açık problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada açik saçik çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments