Rüyada ailenin sevgiliyi onaylaması

Rüyada ailenin sevgiliyi onaylaması karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, işinden uzaklaşacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ailenin sevgiliyi onaylaması gördüyseniz:

  • Düşünürken kendinizi sınırlamamalısınız.

Rüyada ailenin sevgiliyi görmesi büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, borçlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ailenin sevgiliyi onaylaması daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, zor durumların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ailenin sevgiliyi kabul etmesi iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine delalet eder.

Rüyada ailenin sevgiliyi istememesi uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, yüzüne kan geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi ailenin içinde görmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada ailenin sevgiliyi öğrenip kızması insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada ailenin sevgiliyi begenmemesi kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ailenin sevgiliyi istemesi işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments