Rüyada altın mermi

Rüyada altın mermi rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, kazancının da artacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın mermi gördüyseniz:

  • Normal şartlarda dikkat etmediğiniz noktaları görmeye başlamanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada altın yüzük ve altın küpe görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, düşmanlarımızı alt etmeye yorulmaktadır.

Rüyada altın yüzük altın kolye görmek geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına delalettir.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine işaret eder.

Rüyada altın yüzük görmek altın bilezik verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın ve altın bilezik görmek rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tam altın çeyrek altın görmek az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bilezik altın görmek zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine delalet eder.

Rüyada altın görmek altın bilezik işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments