Rüyada anahtar çaldırmak

Rüyada anahtar çaldırmak günbegün kötüleşeceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada anahtar çaldırmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda girişimde bulunarak, yer değiştirerek veya başka birisine dönüşerek hayatınızı iyileştirebileceğinizi düşünüyorsanız bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini görebilirsiniz.

Rüyada anahtar çektirmek kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtar yakalamak çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtar nablusi birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına inanılır.

Rüyada anahtar toplamak rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, dinen sakıncalı bir iş işlediğine delalet eder.

Rüyada birinden anahtar yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına delalet eder.

Rüyada anahtar bükülmesi yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine delalettir.

Rüyada anahtar vermeleri keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada anahtar fırlatmak uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments