Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu duymak

Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu duymak ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Evle ilgili harcamaları kısmanız gerekebilir.

Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu duymak kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine inanılır.

Rüyada ölü birinin yoğun bakımda olduğunu görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yoğun bakımda olduğunu görmek sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına inanılır.

Rüyada annemin yoğun bakımda olduğunu görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, kazancının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin yoğun bakımda olduğunu duymak yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına rivayet eder.

Rüyada annenin yoğun bakımda olması rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yoğun bakımda olduğunu öğrenmek çaresiz durumlara düşeceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments