Rüyada ölü birinin yoğun bakımda olduğunu görmek

Rüyada ölü birinin yoğun bakımda olduğunu görmek tüm dileklerin tutacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birinin yoğun bakımda olduğunu gördüyseniz:

  • Basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, en tepeye ulaşmak için aceleci davranmamalısınız.

Rüyada ölü birinin yoğun bakımda olduğunu görmek güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yoğun bakımda olduğunu öğrenmek zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin yoğun bakımda olduğunu görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yoğun bakımda yatan birinin öldüğünü görmek allah’ın izni ile rahata ereceğine, malının ve parasının ziyan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemin yoğun bakımda olduğunu görmek hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının yoğun bakımda olduğunu görmek eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine işarettir.

Rüyada eşinin yoğun bakımda olduğunu duymak daha kolay bir hayata kavuşacağına, aile hayatına adım atılacağına inanılır.

Rüyada annenin yoğun bakımda olduğunu duymak ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments