Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak

Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak üçüncü gözünün açılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, yüzünün kızaracağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, onlar için çabalayacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları kendinizi daha iyi hissetmenizi veya daha rahat hareket etmeyi sağlayacak şekilde çarpıtma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada arabada arka koltuğunda oturmak işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arabanın ön koltuğunda oturmak ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine alamet eder.

Rüyada arabanın arka camının kırılması huzur bulacağına, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabanın arka tekerinin patladığını görmek dualarının kabul olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada arabanın arka arkaya gitmesi parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, işlerinin sarpa saracağına rivayet eder.

Rüyada arabanın arka tekerinin patlaması ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada arabanın arka farının kırılması kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments