Rüyada arabanın arka camının kırılması

Rüyada arabanın arka camının kırılması başarılarının her geçen gün artacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, bunalacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına işarettir.

Rüyada arabanın arka camının kırılması gördüyseniz:

  • Karar vermeden önce bir kez daha düşünün.

Rüyada arabanın arka camının kırılması varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına yorulur.

Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak onlarla dayanışma içinde olacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine yorulur.

Rüyada arabanın arka tekerinin patladığını görmek sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine alamet eder.

Rüyada arabanın camının patlaması ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada arabanın camının çatladığını görmek sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, gümüş ise allah yolunda hayırlı işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada arabanın ön camının kırıldığını görmek tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabanın arka tekerinin patlaması alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına işaret eder.

Rüyada arabanın arka arkaya gitmesi yalnız kalınacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.