Rüyada arkadaşı öpmek

Rüyada arkadaşı öpmek ruhen güzelleşeceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına işarettir.

Rüyada arkadaşı öpmek gördüyseniz:

  • Her şeyin fazlasından kaçınmalısınız.

Rüyada iş arkadaşı ile tartışmak vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayan iş arkadaşı kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada eski iş arkadaşı erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada arkadaşı ile küsmek meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev arkadaşı bulmak allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, güzel ve doğru işler yapacağına işarettir.

Rüyada bir arkadaşı kel görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iş arkadaşı ile evlenmek yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, hayatının güzelliği için her gün allah’a şükredeceğine yorulur.

Rüyada arkadaşı beklemek dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments