Rüyada askerde olup çatışmaya girmek

Rüyada askerde olup çatışmaya girmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, sorunlarını halletmeyi başaracağına, kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada askerde olup çatışmaya girmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler belli planlarınızın üzerinden geçmenizi veya bazı değişiklikler yapmanızı isteyebilirler.

Rüyada askerde olup çatışmaya girmek büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada askerde çatışmaya girmek sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada polis olup çatışmaya girmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine rivayet eder.

Rüyada askerde olup terörist öldürmek kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına işaret eder.

Rüyada asker olup çatışmaya girmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine işarettir.

Rüyada askerde olup ağlamak hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin ölüp ölüp dirildiğini görmek aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına işarettir.

Rüyada çatışmaya hazırlanmak kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments