Rüyada askere gidecek

Rüyada askere gidecek verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, huzurlu günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada askere gidecek gördüyseniz:

  • İmajınızı veya kendinize olan güveninizi arttırmanızı sağlayacak örnek işler ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada askere gittiği halde tekrar askere gitmek girilen yolda zarar edileceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada askere giden birinin tekrar askere gitmesi barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada askere giden birinin tekrar askere gittiğini görmek yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada askere gitmiş birinin tekrar askere gitmesi çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine inanılır.

Rüyada askere olmak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada askere gidecek haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada askere yazılmak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına işaret eder.

Rüyada askere sığınmak canını sıkan şeyleri yeneceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments