Rüyada avuç içinde yıldız görmek

Rüyada avuç içinde yıldız görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada avuç içinde yıldız gördüyseniz:

  • Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

Rüyada avuç içinde yıldız görmek kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada avuç içinde kan görmek çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada avuç içinde bal görmek işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada avuç içinde diş görmek işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine inanılır.

Rüyada avuç içinde su içmek eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada avuç içinde isim görmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sol avuç içinde yara görmek kendisine yeni kısmetler sunacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada avuç içinde harf görmek rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, ev sahibi olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments