Rüyada ayağının kesileceğini görmek

Rüyada ayağının kesileceğini görmek girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ayağının kesileceğini gördüyseniz:

  • Rekabet gücünüzü fark etmenizi sağlayabilir.

Rüyada ayağının kesileceğini görmek ortak bir noktada bulaşamayacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine alamet eder.

Rüyada kesileceğini görmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada bacağının kesileceğini görmek moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kurban kesileceğini görmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada saçının kesileceğini görmek geçim derdinin baş göstermeyeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada bacağının kesileceğini öğrenmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada boğazının kesileceğini görmek kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinin kesileceğini görmek hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.