Rüyada ayakkabı tamir dükkanı görmek

Rüyada ayakkabı tamir dükkanı görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, sözünde duracağına, isabetli adımlar atılacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına yorulur.

Rüyada ayakkabı tamir dükkanı gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor.

Rüyada ayakkabı tamir dükkanı görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek ticaret adamı (kadını) olacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına inanılır.

Rüyada tamir edilmiş ayakkabı onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada eski ayakkabı dükkanı görmek büyük bir karar verileceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakkabı dükkanı satın almak çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına delalet eder.

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek ihya işinde de hep başarılı olacağına, pek çok kişiyi idare edeceğine alamet eder.

Rüyada ayakkabı dükkanı açtığını görmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski ayakkabı tamir ettirmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments