Rüyada baba ile evlilik

Rüyada baba ile evlilik hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, problemlere çözüm bulunacağına, çektiği zorlukların biteceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine yorulur.

Rüyada baba ile evlilik gördüyseniz:

  • Her durumda zararlı etki alanından uzaktasınız.

Rüyada baba baba diye bağırmak zor bir durumun üstesinden gelineceğine, duygularını açığa vuracağına rivayet eder.

Rüyada baba baba diye seslenmek evinin geçiminin zorlaşacağına, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalettir.

Rüyada baba abi çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine yorulur.

Rüyada baba evi sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü baba karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada baba eli yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada baba cenaze yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, hem ün sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada baba ile dertleşmek düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments