Rüyada baba tarafından dövülmek

Rüyada baba tarafından dövülmek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, huzurunun yerine geleceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada baba tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • İmkansız taahütlerde bulunmaktan kaçının.

Rüyada baba tarafından azarlanmak ters giden olayların düzeleceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine işaret eder.

Rüyada baba tarafından kaçırılmak ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada baba tarafından dövülmek bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, çok kötü hissedileceğine yorulur.

Rüyada baba tarafından kovalanmak sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine rivayet eder.

Rüyada baba tarafından tokatlanmak iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine inanılır.

Rüyada baba tarafından reddedilmek niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş baba tarafından dövülmek ummadığı yerden rızka nail olmaya, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada öz baba tarafından tacize uğramak yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments