Rüyada baba tarafından kovalanmak

Rüyada baba tarafından kovalanmak makbul olan şeylere, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, içinin huzurla dolacağına, ondan şifa göreceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, birikim yapacağına, daima afiyette olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baba tarafından kovalanmak gördüyseniz:

  • Romantizm ilişkilere iyi gelebilir.

Rüyada baba tarafından reddedilmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada baba tarafından azarlanmak evi yoksa ev alacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada baba tarafından kovalanmak sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada baba tarafından tokatlanmak adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına işarettir.

Rüyada baba tarafından kaçırılmak sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine alamet eder.

Rüyada baba tarafından dövülmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine inanılır.

Rüyada baba tarafından öldürülmek istenmek çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada baba tarafından tacize uğramak kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerin büyük kazanç getireceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments