Rüyada babamın silahla beni vurması

Rüyada babamın silahla beni vurması kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, borçlanıp, hasta olacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine yorulur.

Rüyada babamın silahla beni vurması gördüyseniz:

  • Bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Rüyada babamın silahla beni vurması huzura ve rahata kavuşacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına işarettir.

Rüyada babamın beni silahla vurması düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına yorulur.

Rüyada silahla babamın vurulduğunu görmek herkesin desteğinin alınacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada babamın beni boğması manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada babamın beni koruması sevilen bir eşyanın çalınacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada babamın birini silahla vurulduğunu görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, evlat sahibi olacağına delalettir.

Rüyada babamin beni dovdugunu gordum en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine inanılır.

Rüyada babamın beni bıçakladığını görmek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments