Rüyada babanın kafasının kesilmesi

Rüyada babanın kafasının kesilmesi kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanın kafasının kesilmesi gördüyseniz:

  • Uzun süredir beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz.

Rüyada babanın kafasının kesilmesi başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada babanın kafasının kopması yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına delalettir.

Rüyada babanın kafasının yarılması ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada babanın kafasının kanadığını görmek sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine yorulur.

Rüyada babanın kafasının kesildiğini görmek dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına tabir olunur.

Rüyada at kafasının kopması en olunmaz yaralarının kapanacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine delalettir.

Rüyada kafasının üstünü kel görmek yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kafasının büyüdüğünü görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.