Rüyada babanın sigara istemesi

Rüyada babanın sigara istemesi hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada babanın sigara istemesi gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veya hareketler geleceğe belirsiz bakmanıza neden olabilir.

Rüyada babanın sigara istemesi eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada babanın çocuğuna sigara vermesi ticaret adamı (kadını) olacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın sigara içmesi bol dua edeceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine delalettir.

Rüyada babanın sigara içtiğimi öğrenmesi kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babanın birinin bana sigara vermesi rahatsızlıkların şifa bulacağına, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına delalettir.

Rüyada babanın yanında sigara içmek ne demek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada annenin babanın yanında sigara içmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanın sigara paketi vermesi mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma

Babam rüyamda benden sigara almaya gitmemi söylüyordu ne anlama geliyor